De website nederlandsoefenen.be verhuist binnenkort naar ikdoemee.be. De informatie op nederlandsoefenen.be kan niet meer up to date zijn.

Red Star Line Museum Leest Samen met NT2

Een gids leest voor en nodigt de SamenLezers uit om te verwoorden wat ze voelen bij een tekst, hoe ze er over denken, welke aspecten uit hun eigen leven ze herkennen in het verhaal. De tekst vormt de basis voor een authentiek gesprek: iemand wordt geraakt door een bepaalde zin, een gedachte, haalt een herinnering op, maakt een onverwachte opmerking, iemand anders reageert hierop. De gids neemt vooraf contact op met de leerkracht om het niveau Nederlands af te stemmen en voor praktische afspraken.

Voor wie
NT2-leerkrachten of begeleiders met NT2-klassen of groepen, OKAN-klassen, max. 15 personen.

    

Duur
max. 90 min

Waar

In het museum, tijdens een NT2-nocturne van 19:00 tot 20:30

2023

  • donderdag 5 oktober
  • woensdag 22 november
  • dinsdag 12 december

 Bij jou op school

  • Op aanvraag, enkel regio Antwerpen

Online

  • Op aanvraag

Prijs
Gratis

Interesse
Neem contact op met de verantwoordelijke van jouw school of organisatie. Die boekt voor jouw klas het gewenste tijdslot bij Experience Antwerp.
Heb je nog vragen? Stel ze via redstarline@antwerpen.be.

Meer info
www.redstarline.be/nl/samenlezen